Yerel SEO - Dijital Pazarlama Ajansı - Gurka Bilişim

Yerel SEO

Yerel Seo, Müşterileri kapınıza getirir.

img
Yerel Seo, bir işletmeyi bulunduğu yada hedeflediği bölgede ön sıralara çıkarmak için yapılan çalışmaların tümüdür. En iyi örnekler google işletme harita kayıtlarıdır. Şehirsel olarak aratılan kelimelerde farklı web sitelerinin önünüze çıkmasını da örnek olarak gösterebiliriz. 
img

Yerel Seo

Yerel Seo, bölgenizde işletmeniz ile aratılan kelimelerde konumunuza en yakın en alakalı sonuçların gösterilmesini sağlar. Yerel Seo’yu aslında herkes biliyor örnek vermek gerekirse; web de şehir ismi + avukat , şehrinizin adı + doktor, şehrinizin adı + butik sitesi , en yakın "banka ismi" , en yakın restaurant vb. kelimelerde hergün aratmalar yapıyorsunuzdur. İlk sıralarda çıkan sayfalar yerel seo açısından en doğru şekilde optimize edilmiş sayfalardır. 

Yerel Seo Neden Önemli

Googleda yapılan aramaların %52 si yerel aramalardan yapılmaktadır, bölgenizde ürün ve hizmetlerinizi rahatlıkla satışa çevirebilirsiniz, daha fazla müşterilerin adresinize gelmesini sağlarsınız. 

Yerel Seo Stratejileri 62%
Dijital Danışmanlık 86%
Mobil Pazarlama 52%
Marka Yönetimi 40%

Referanslar

Web sitemi yerel aramalarda ilk sıralara getirdiler, sonsuz teşekkürler,
Yeni açtığım klinikte müşterilerimin çoğunu yerel seo çalışmasından gelen telefon aramaları oluşturmakta, aldıkları parayı sonuna kadar hakediyorlar
Murat K.
Murat K.
Doktor
Butik mağazamın markasının artması bölgede daha da duyurulması için çalışmalar yaptılar çok memnun kaldım , herkese öneririm
Sadık K.
Sadık K.
İşletme Sahibi

Yerel Seo İçin Yapılması Gerekenler

İşletmenizi İncelerken Nelere Dikkat Ediyoruz!

Icon
Anahtar Kelime Araştırması
İnsanların Google’de ve diğer arama motorlarında ne aradığını , en çok hangi kelimeyi aradığını tespitini yaptıktan sonra yerel seo çalışmalarımıza başlıyoruz.
Icon
Profesyonel Ekip
Profesyonel bir ekip ile birlikte çalışmaktayız, şuan içinde bulunduğunuz web site (www.gurkabilisim.com) yerel aramalarda ''diyarbakır dijital ajans'' kelimesinde ilk sıradadır.

İşletmeniz ile bilgileri paylaşın Dijital çözümler sunalım

web sitenizi veya işletmenizin isim ve hizmetlerini gönderin ücretsiz rakip analizi yapalım.
Mesajı gönderildi!